ceturtdiena, 2015. gada 15. janvāris

Veiksmes zilonīša grāmatzīme no Ritas

Ir iesācies Jauns gads - 2015!
Plānu daudz, ideju daudz ... Lai tikai būtu laiks tās visas realizēt.
Lielais Ziemassvētku un Jaungada dāvanu laiks arī pagājis, taču dāvanas vēl turpina ienākt mūsmājās ...

Neliela, bet ļoti jauka un sirsnīga dāvaniņa vakar ap pusdienlaiku klauvēja  pie durvīm. Tā atceļoja no Atašienes, Latvijas austrumiem, no manas krustiņmāsas Ritas.Stāsts, kā tikām pie dāvaniņas, ir šāds:
Rita ir skolotāja Atašienes vidusskolā, viņai ir audzināmā klase (precīzāk, apvienotā klase) un viņa katram "savam" skolēnam uz dzimšanas dienu izšuj un uzdāvina grāmatzīmi ar zilonīti. Rita pēc kādas izšūtās grāmatzīmes uzdeva jautājumu: "Cik vēl grāmatzīmes jāizšuj līdz mācību gada beigām?" un es attapīgi atbildēju pareizi. Tā nu Rita arī man, drīzāk manai vecākajai meitiņai Laurai, pirmklasniecei, lielai grāmatu lasītājai (vēl gan manā personā ik vakaru), izšuva grāmatzīmi ar veiksmes zilonīti. Mīlīgi, vai ne!!!
Grāmatzīmei bija arī piedevas - uzlīmītes, sniegpārsliņas un eglītes kādam nelielam dekorēšanas darbiņam.Ritiņ, lielum lielais Tev paldies par sirsnīgo, mīļo, jauko un noderīgo dāvaniņu! Tu esi superjauks pēcZiemassvētku rūķītis! Sūtām Tev visvisvislabākās domas un vēlējumus!!!

2 komentāri:

 1. Priecājos, ka zilonītis ir veiksmīgi nokļuvis līdz jums.
  Lai prieks lasīt!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Grāmatzīmei jau rasts praktisks pielietojums - tā tagad "dzīvo" Lauras latviešu valodas grāmatā. Paldies Tev vēlreiz!

   Dzēst