piektdiena, 2015. gada 30. janvāris

Ja ziema, tad "ZIEMA" / "WINTER" :1

Kā gan šogad iztikt bez avantūriska noskaņojuma?
Nu nekādi, tāpēc esmu apņēmusies visa gada garumā izšūt katram gadalaikam atbilstošu nosaukumu - būs stilizēti burtu ar gadalaikam piedienīgām dekoratīvām detaļām, tematiskiem smalkumiem.

Tas viss norisināsies kārtējā kopāizšūšanas projektā "Four Happy Seasons - 2015".


Iepatikās man Vicki Hastings visu četru gadalaiku dizaini no "The Cricket Colletions" un nevarēju, 
protams, atkal atturēties...Pēc noteikumiem jāiesāk ar ziemu - "Winter". Izšūšanas laiks - janvāris, februāris.

Jau no janvāra vidus nevarēju atrisināt auduma izvēles dilemmu, tas savukārt kavēja uzsāk un baudīt izšūšanas procesu. Mājās esošo audumu krājumos nebija īsti piemērota toņa izšūšanas auduma, jo nepieciešams gaiši zils audumiņš, lai izceltos baltais sniegavīrs, sniegpārsliņas.
 Ilgi lauzīju galvu - atradu i-netveikalā piemērotu toni, taču pasūtīšana prasa laiku un papildus finansiālus ieguldījumus. Apsvēru domu par zilas auduma krāsas pirkšanu un auduma krāsošanu mājas apstākļos (neliela pieredze ir no studiju laikiem LU  "mājturībniekos"). 

Taču, taču - tomēr paliku pie savos krājumos esošā auduma, kas ne gluži, bet tomēr iederēsies "Ziemas" burtiņu izšūšanai - zilpelēks / blue grey Lugana 25 count. Gribējās ko nedaudz gaišzilāku...

Izšuvuma izmērs: 58 x 13 cm, 250 x 54 krustiņi, audums: 70 x 25 cm. 32 diegi no DMC paletes.


Sākšu sev neraksturīgi - no kreisās puses (parasti izšuju no centra) ar burtu "W".
Pāris stundu darbs un burtiņš pavisam nedaudz sāk iegūt savas aprises:Ļoti ceru, ka līdz februāra beigām tikšu galā ar visiem sešiem "WINTER" burtiem. Škiet, ka šūsies viegli ..., galvenais, lai būtu kāds brīvāks brīdis adatiņas cilāšanai un diegu ievēršanai!

Uz tikšanos drīz! Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru