pirmdiena, 2014. gada 6. oktobris

Aizceļojušie ezīši

Tā nu šoruden ne tikai lapas krīt,  gājputni lido uz siltām zemēm, bet arī tuvi cilvēki meklē iespējas pēc labākas, nodrošinātākas dzīves. 
Nu mūsu valsts ir palikusi par vēl vienu darbspējīgu pilsoni mazāk - mana māsa Ilze ir devusies studēt un strādāt uz Vāczemi. Ilze šovasar beidza studijas RSU un diezgan mērķtiecīgi jau gadu lūkojās uz iespējām studijas turpināt ārzemēs. Kā ārste šeit viņa izaugsmi neredzēju, tāpēc septembra beigās kravāja koferus un posās uz Vācijas pilsētu Gütersloh.

Lai Ilzītei prom esot, kaut kas atgādinātu par trīs radiniecēm no Rīgas, mana vecākā meitiņa Laura sagatavoju nelielu dāvaniņu - ceļabiedrus pieskatītājus - ezīšus.

Ezīšu izejmateriāls ir plastilīns un cidoniju sēkliņas. Apmēram 20-30 minūšu mazu, čaklu pirkstiņu darbs, un ezītis ir gatavs.Ideja dāvanai atnesta no skolas, Laurai darbojoties pulciņā "Netradicionālie rokdarbi" pie skolotājas Santas.

Lai kompānija būtu lustīgāka, tapa divi ezīši.

Un lai nokļūšana jaunajās mājās būtu droša, piemeklējām nelielu kārbiņu (agrāk glabājās kaut kas no rotām), kura arī tika izdekorēta
un skaidri un gaiši norādīts: kam un no kā!
Māsai dāvaniņa patika. Lai tā atgādina par mums - Agnesi, Lauriņu un Elziņu!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru