trešdiena, 2015. gada 28. janvāris

Otrā Elpa 2015/Sākums

Jauns gads iesācies ar dalību jaunā rokdarbuprojektā. Pat ne tikai ar dalību tajā, bet ar organizēšanu izvēršas tur manas aktivitātes.
Lai forumā "krustdūriens.lv" uzturētu dzīvīgumu un rosību, ik palaikam iedzīvinām kopāšūšanu vairāku nedēļu garumā ar izšūto krustiņu skaitīšanu un atskaitīšanos katras nedēļas nogalē.

12.janvārī uzsākām 2015.gada pirmo kopāšūšanas maratonu 10 nedēļu garumā "Otrā Elpa 2015 Sākums" (OE 2015/1).
Jaunās OE pirmajā nedēļā esam 22 dalībnieces un pieteikti 26 darbiņi - dažāda rakstura, dažāda apjoma. Izšuvumi ir gan ļoti lieli, apjomīgi - piem., "Golden Kite" lieldarbi, gan pieticīgāki apjomos, bet vienalga uzmanības cienīgi piedalīties kopāšūšanā. Lai varētu sekot līdzi katras dalībnieces procesu virzībai, izveidoju atsevišķi sadaļu - "Otrā Elpa 2015:1 procesu fotogalerija".
Galvenais nosacījums ir izšūt vismaz 200 krustiņus nedēļā. Katru nedēļu jāsaskaita izšūto krustiņu. Man savukārt ir tas gods (pienākums) visu apkopot katras jaunas nedēļas sākumā. Esmu pirmā, kura pašķiras noslēpumainības aizkars un uzziņu katras dalībnieces izšūto krustiņu skaitu attiecīgajā nedēļā.
Pirmās divas OE nedēļas ir aizritējušas - izšūti jau 29226 krustiņi. Pabeigts viens darbiņš - ievinch izšūtais "Mazulis ar zaķīti".

Es esmu pieteikusi 2 darbu - jau iesākto M.Clayton "Under the Arch" un pilnīgi jaunu izšuvumu: "Mason jar lineup" (latviskotajā versijā - "Ziedu burciņas").

1) "Under the Arch"  (Heritage/autors: M.Clayton no sērijas " Outlooks", izšuvuma izmērs: apm. 21 x 21 cm, 140 x 140 krustiņi, audums: Murano 32 ivory).
Tāds būs galarezultāts -

Uzsākot dalību 12.janvārī, izšūts bija tik tālu -

Pēc divām nedēļām izšuvums papildināts ar 2298 krustiņiem un izskatās šāds:2)"Mason jar lineup", (Dimensions/dizains: Barb Tourtillotte, izšuvuma izmērs: 12,5 x 37,5 cm, 80 x 243 krustiņi, audums: Belfast Leinen 32 ct Pale Green)

Galarezultāts -

Iesākts tika pilnīgi no "nulles" un pa divām nedēļām sāk iezīmēties vidējā burciņa ar puķuzirņiem:


Divu nedēļu laikā "Ziedu burciņām" izšūti ar 1454 krustiņi.
Turpinājums sekos...... !

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru