sestdiena, 2015. gada 12. septembris

Piespraudes ar tamborētām atraitnītēm

Augusta vidus mani pārsteidza ar negaidītu, bet ļoti īpašu telefona zvanu - mana Elziņa bija tikusi valsts finansētā dārziņā (Rīgā!!!!!!!!!!!!). 
Tas nozīmēja, ka pamazām bija jāsāk atvadīties no ierastās vides privātā bērnudārza "Laumiņas Rezidence" Juglas filiālē, no draugiem un jo īpaši - no mīļajām, fantastiskajām audzinātājām Maijas un Ingas un čaklās auklītes Nellijas.
Tā nu īsā laikā - burtiski vienas dienas laikā tapa 3 nelielas, bet sirsnīgas dāvaniņas uz atvadām - piespraudītes no tamborētiem ziediem - atraitnītēm.

Parakājos i-neta plašumos un ārēs un atradu to, ko meklēju
Spring Pansy Granny Free Pattern by AnnooCrochet Designs:  nelielus, bet pievilcīgus ziediņus, ko ar tamboradatas un krāsainu dziju palīdzību pārvērst piespraudītēs, kas varbūt nenoputēs ar putekļiem plauktā, bet tiks lietots ikdienā vai svētku reizēs.
Satamborēju 4 ziediņus un izvēlējos 3 pievilcīgākos...


... ar zaļu dziju puķītes apakšā pietamborēju aplīšus, lai būtu neliels fons un arī pamatne, kur piešūt piespraudi.

Diemžēl nebiju piefiksēju, ka beigušies oriģinālie piespraudes elementi un svētdienā tādus dabūt nevarēju, tad šajā reizē nācās izlīdzēties ar parastajā saspraužamajām (drošības) adatām.
Tamborētos ziediņus nedaudz papildināju ar pērlītēm, lai taptu krāšņākas un "dzīvākas".Biju izdomājusi, ka ziediņus-piespraudes piestiprināšu pie apsveikuma-atvadu kartītēm, ko pagatavojām kopā ar Elziņu. Tāpēc "atraitnītes" piespraudu pie filca sirsniņām ...


... un tās savukārt vieglītēm pielīmēju pie apsveikuma.


Tādas mums sanāca atvadu apsveikuma dāvaniņas!!!

Pēcāk kādā no rokdarbu blogiem atradu šīs Dedri tamborētās atraitnītes -  Granny's Crochetn pattern by Dedri, kuras arī kādā brīdī būs jāpamēģina.Šīm veidojas nedaudz cita forma un krāsu salikuma risinājums.

Granny's Pansy by Dedri Uys
Nu jau Elziņa nepilnas 2 nedēļas diezgan priecīgā noskaņojumā dodas uz savu jauno "dārziņu" un uz jautājumu: "Vai Tev patīk dārziņā?", viņa optimistiski un ar prieku atbild: "Man patīk dārziņā!!!"

Lai mums visiem patīk tas, ko mēs darām! 

2 komentāri:

  1. Skaists ziedu sveiciens vasaras izskaņā.

    AtbildētDzēst
  2. Mīļi un sirsnīgi! Manai princesei savā laikā pāreja no privātā dārziņa uz pašvaldības nemaz nebija viegla, un arī tagad viņa bieži jo bieži atceras tieši to laiku, ko pirmajā pavadīja, bet no otrā tikai draudzenes piemin.

    AtbildētDzēst