trešdiena, 2015. gada 16. septembris

Atvadas no vasaras

Šogad septembra otrās nedēļas nogale bija silta, saulaina, pavisam mazliet vējaina. Īsti piemērota diena, lai nosvinētu atvadas no vasaras jaukā kompānijā Saulkrastu pusē.
Gan vēderi pamatīgi pieēsti, gan suņi iztrenkāti, gan smilšukaste un šūpuļtīkls iemēģināti, gan balonu futbols uzspēlēts un neveiksmīgi mēģināts "izperēt" ugunskurā pūķus!

Relaksējoša gulšņāšana šūpuļtīklā patika gan maziem, gan lieliem.
 Varbūt izšķilsies pūķīši?!

 Palīgā, palīgā, karsts!


Kad diena jau sliecās uz otro pusi, pastaiga pa kāpām ar pieēstiem vēderiem bija tieši laikā.
 Saulkrastu Balto kāpu tagad apdzīvo elegants, romantisks gulbju pāris ...
\
... un arī divas koka pūces.


Bērniem arī tiek savs prieciņš.


Baudām atvasaras un pievakares saulīti, jūras vizēšanu.


Saulkrastu Baltā kāpa un Inčupīte

 Ap plkst. 18 saulīte savus starus iemērkusi jūrā un dodas uz rietu! Kamēr vērojam jūru, tikmēr sunīši satinušies, sapinušies!

Gulbīti, gulbīti kustini kājiņas ...

Māsa, kur Tu esi? :) Ne kurš katrs var paslēpties (iespraukties) starp gulbīša spārniem. Bet Elziņai tas izdevās veikli. Jūras krastā mūs sagaidīja izskalotas medūzas. Tādi želejveidīgi receklīši. Izrādās, mūsu jūrā viņām par vēsu (ieskalotas no siltākiem ūdeņiem) un nu esot pagalam...Tā kā pašai mazākajai atpūtniecei bija liegts bradāt pa jūru basām kājām, bet pirkstiņu iemērkt gribējās gan. Un ja vēl radusies izdevība medūzu varēja pamīcīt, tad nemanot kājas jau ir ūdenī. Labi, ka apavi tādi ūdensnecaurlaidīgi gadījušies.Trāpījāmies jūras krastā tieši tajā brīdī, kad viens no retajiem vēl atlikušajiem zvejniekiem velk krastā laivu. Zivis gan esot ļoti maz - kādas 10 butes. Pie vainas esot medūzu atrašanās mūsu jūras ūdeņos.


Lielajai māsai gan paveicās - jūra līdz ceļiem, precīzāk - līdz potītēm.

Gluži bez rokdarbošanās siltajā atvasaras nedēļas nogalē arī neiztiku un iemēģināju  "bavāriešu" tamborrakstu saulainos toņos. Izmēri šim "gandrīz" kvadrātiņam - apm. 12x12 cm. Vēl tik malas jāpielīdzina un būs vēl viens kvadrātiņš "Sirds Siltuma darbnīcas" musturdeķīšiem.Lai visām jauka, saulaina, silta arī šīs nedēļas solītā atvasara!!!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru