piektdiena, 2015. gada 3. aprīlis

Marta zaķis / Hase (Christiane Dahlbeck)

Marts ir aizskrējis vēja spārniem un to panākt vēl vēlas simpātiskie Christiane Dahlbeck  "Hase": zaķi -dārznieki  no kopprojekta (SAL) "Marta zaķis" pie Irinas "Мартовский заяц" - te var apskatīt arī pārējo dalībnieču zaķus.


Visi pieci  Christiane Dahlbeck  zaķi uz spilvena oriģinālā:Krāsu gamma izšuvuma ļoti pavasarīga


Diedziņi: DMC, 11 toņi (bildē iztrūkst viens brūnais tonis)
Audums: lins dabīgi pelēks, apm. 28 ct, Lietuvas izcelsmes
Es izšuvu (pagaidām) tikai vienu pavasara vēstnieku zaķi-dārznieku (centrālo), plānoju izšuvumu papildināt ar vēl diviem zaķiem ...


... Irinas uzdevums kopprojektam-avantūrai bija dalībniecei pašai radoši papildināt oriģinālshēmu.

Es piešuvu lejkannai franču mezgliņu vietā pērlītes... puķupoda apmalīte (gaiši zilais tonis) izšūta ar 3 nevis 2 diegiem un auga stumbrs, balsta kociņš un saitīte izšūti ar 2 nevis 1 diegu.


Zaķis savukārt ticis pie elegantas melnas pērlītes  - actiņas (vajadzēja būt franču mezgliņam). Pērlīte ļoti dekoratīvi izceļ zaķa acs spīdumu ... man ļoti, ļoti patīk šis jauninājums ... zaķis ir kā atdzīvojies...


Arī šim augam saitīte izšūta ar 2 nevis 1 diedziņu ( kā tas bija paredzēts oriģinālshēmā) ...Šim zaķim vēl plānoti kompanjoni - katrā pusē pa vēl vienam zaķim-dārzniekam. Tie tuvākajās dienās nāks atklātībā ... !!!!!!
Lai visiem priecīgas, sirsnīgas un saulainas Lieldienas!!!  (cerams, ka laikapstākļi noskaidrosies, pārstās līt un mūs Lielajā dienā iepriecinās saulīte)


2 komentāri:

  1. Какой симпатичный зайчик-огородник! Спасибо за участие в игре! Приходи еще:)

    AtbildētDzēst
  2. Jauks sākums:)
    ļoti mīlu Kristianas dizainus.

    AtbildētDzēst